We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Hama 00205160 USB graphics adapter 4096 x 2160 pixels Black
SKU
00205160
Category: USB Graphics Adapters
| SKU | 00205160 |
|---|---|
| EAN | 4047443445315 |
| Manufacturer | Hama |
| Availability | Yes |
Hama 00205160. Maximum resolution: 4096 x 2160 pixels. Product colour: Black. Package width: 230 mm, Package depth: 90 mm, Package height: 15 mm. Quantity per pack: 1 pc(s)
| Performance | |
|---|---|
| Maximum resolution | 4096 x 2160 pixels |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 230 mm |
| Package depth | 90 mm |
| Package height | 15 mm |
| Package weight | 38 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 230 mm |
| Package depth | 90 mm |
| Package height | 15 mm |
| Package weight | 38 g |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Hama 00205160 USB graphics adapter 409...
Login for pricing
|
Popular
Cables Direct USB3C-VGACAB USB graphic...
Login for pricing
|
StarTech.com USB-C to DVI Adapter - Wh...
Login for pricing
|
StarTech.com USB C to DVI Adapter with...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com USB-C to Mini DisplayPort...
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com USB C to VGA Adapter - 10...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
00205160
|
USB3C-VGACAB
|
CDP2DVIW
|
CDP2DVIUCP
|
CDP2MDP
|
CDP2VGAEC
|
| Manufacturer |
Hama
|
Cables Direct
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| DisplayPort output |
N/A
|
N
|
N
|
N
|
Y
|
N
|
| DVI output |
N/A
|
N
|
Y
|
Y
|
N
|
N
|
| USB version |
N/A
|
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| HDMI output |
N/A
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|





