We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Hama DVD Box 6, Black, Pack - 3 pieces 6 discs
SKU
49685
- Jewel case designed to hold 6 DVDs
- Booklet holder inside
- With foil for fixing the cover
- Ideal replacement for damaged or broken original cases
Category: Optical Disc Cases
| SKU | 49685 |
|---|---|
| EAN | 4007249496850 |
| Manufacturer | Hama |
| Availability | No |
- Stores 6 DVDs in one jewel box
- Colour: black
- Pack of 3 pieces
- Colour: black
- Pack of 3 pieces
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| CD capacity | 6 discs |
| Design | |
| Product colour | Black |
| CD capacity | 6 discs |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 192 mm |
| Package depth | 136 mm |
| Package height | 83 mm |
| Package weight | 417 g |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 192 mm |
| Package depth | 136 mm |
| Package height | 83 mm |
| Package weight | 417 g |