We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Desktop Mini LockBox V2
SKU
3EJ57AA
Category: Lock Boxes
| SKU | 3EJ57AA |
|---|---|
| EAN | 0192018598492 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | No |
| PDF URLs |
View PDF |
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package width | 495 mm |
| Package weight | 3 kg |
| Package height | 350 mm |
| Package depth | 395 mm |
| Width | 268 mm |
| Depth | 272 mm |
| Height | 57.2 mm |
| Weight | 2.34 kg |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 43201611 |