We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Synology D4ES02-4G memory module 4 GB 1 x 4 GB DDR4 ECC
SKU
D4ES02-4G
Category: Memory Modules
| SKU | D4ES02-4G |
|---|---|
| EAN | 4711174724383 |
| Manufacturer | Synology |
| Availability | Yes |
| Memory | |
|---|---|
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| Internal memory | 4 GB |
| Component for | PC/Server |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | Yes |
| Internal memory type | DDR4 |
| Features | |
|---|---|
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| Internal memory | 4 GB |
| Component for | PC/Server |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | Yes |
| Internal memory type | DDR4 |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Other features | |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
You may also be interested in
| Product |
Synology D4ES02-4G memory module 4 GB...
Login for pricing
|
Corsair Vengeance LPX memory module 32...
Login for pricing
|
Synology D4NESO-2666-4G memory module...
Login for pricing
|
Kingston Technology ValueRAM memory mo...
Login for pricing
|
Crucial CT2K16G4DFRA32A memory module...
Login for pricing
|
Kingston Technology ValueRAM memory mo...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
D4ES02-4G
|
CMK32GX4M2E3200C16
|
D4NESO-2666-4G
|
KVR32N22D8/32
|
CT2K16G4DFRA32A
|
KVR32S22S8/16
|
| Manufacturer |
Synology
|
Corsair
|
Synology
|
Kingston Technology
|
Crucial
|
Kingston Technology
|





