We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Hama Valletta Compact case Black
SKU
185069
Category: Camera Cases
| SKU | 185069 |
|---|---|
| EAN | 4047443427984 |
| Manufacturer | Hama |
| Availability | Yes |
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | Any brand |
| Material | Polytex |
| Product colour | Black |
| Case type | Compact case |
| Features | |
| Case type | Compact case |
| Protection features | Scratch resistant |
| Brand compatibility | Any brand |
| Material | Polytex |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 50 g |
| Interior dimensions (W x D x H) | 60 x 40 x 110 mm |
| Package width | 180 mm |
| Package depth | 90 mm |
| Package height | 60 mm |
| Package weight | 67 g |
| Design | |
| Case type | Compact case |
| Protection features | Scratch resistant |
| Brand compatibility | Any brand |
| Material | Polytex |
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Package width | 180 mm |
| Package depth | 90 mm |
| Package height | 60 mm |
| Package weight | 67 g |
You may also be interested in
| Product |
Hama Valletta Compact case Black
Login for pricing
|
Hama Valletta Compact case Black
Login for pricing
|
Hama Valletta Compact case Black
Login for pricing
|
Hama 103691 Black
Login for pricing
|
Hama Camera Bag "Hardcase Carbon...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
185069
|
185070
|
185068
|
103691
|
23142
|
| Manufacturer |
Hama
|
Hama
|
Hama
|
Hama
|
Hama
|




