We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Hama Mini Screwdriver Set 24 in 1
SKU
200762
Category: Manual Screwdrivers
| SKU | 200762 |
|---|---|
| EAN | 4047443456281 |
| Manufacturer | Hama |
| Availability | Yes |
| Technical details | |
|---|---|
| Product type | Set |
| Number of bits | 24 pc(s) |
| Screwdrivers/bits tips included | Cross, Pentalobe, Slot, Torq-Set, Tri-Wing |
| Handle material | Aluminium |
| Handle colour | Aluminium |
| Case colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 230 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 25 mm |
| Package weight | 155 g |
| Material | |
|---|---|
| Handle material | Aluminium |
| Colour | |
| Handle colour | Aluminium |
| Case colour | Black |
| Packaging data | |
| Package width | 230 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 25 mm |
| Package weight | 155 g |