We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
dbramante1928 Milano - iPhone SE/8/7/6 - Rusty Rose
SKU
MII8RURO5107
Category: Mobile Phone Cases
| SKU | MII8RURO5107 |
|---|---|
| EAN | 5711428051073 |
| Manufacturer | Dbramante1928 |
| Availability | No |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 76 mm |
| Height | 143 mm |
| Depth | 19 mm |
| Weight | 59 g |
| Package width | 115 mm |
| Package depth | 26 mm |
| Package height | 205 mm |
| Package weight | 127 g |
| Technical details | |
| Country of origin | India |
| Features | |
| Country of origin | India |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 115 mm |
| Package depth | 26 mm |
| Package height | 205 mm |
| Package weight | 127 g |
| Logistics data | |
| Master (outer) case width | 370 mm |
| Master (outer) case length | 265 mm |
| Master (outer) case height | 240 mm |
| Master (outer) case net weight | 740 g |
| Master (outer) case volume | 23532 cm³ |
| Country of origin | India |
| Products per pallet (EU) | 1680 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer (EU) | 56 pc(s) |
| Other features | |
| Country of origin | India |