We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Epson Roll Adapter SC-P20000
SKU
C12C932231
Category: Printer/Scanner Spare Parts
| SKU | C12C932231 |
|---|---|
| EAN | 8715946549774 |
| Manufacturer | Epson |
| Availability | Yes |
| Product Videos |
View Video View Video View Video View Video View Video |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Device compatibility | Large format printer |
| Compatibility | - Epson SureColor P10000 - Epson SureColor P20000 |
| Type | Roller gear |
| Country of origin | China |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 215 mm |
| Package depth | 400 mm |
| Package height | 190 mm |
| Package weight | 2 kg |
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Device compatibility | Large format printer |
| Compatibility | - Epson SureColor P10000 - Epson SureColor P20000 |
| Type | Roller gear |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
Epson Roll Adapter SC-P20000
Login for pricing
|
Epson C13S902006 Cutter blade for Epso...
Login for pricing
|
Epson Roll Adapter (2 Pack) T-series
Login for pricing
|
Xerox ELATEC TWN4 MultiTech-P RFID CAR...
Login for pricing
|
Lexmark 57X0301 printer/scanner spare...
Login for pricing
|
Epson Auto Cutter Spare Blade 17"
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
C12C932231
|
C13S902006
|
C12C811401
|
497N04029
|
57X0301
|
C12C815351
|
| Manufacturer |
Epson
|
Epson
|
Epson
|
Xerox
|
Lexmark
|
Epson
|





