We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Hama 00200707 VGA cable 1.5 m VGA (D-Sub) Black
SKU
200707
Category: VGA Cables
| SKU | 200707 |
|---|---|
| EAN | 4047443444721 |
| Manufacturer | Hama |
| Availability | Yes |
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Cable length | 1.5 m |
| Connector 1 | VGA (D-Sub) |
| Connector 2 | VGA (D-Sub) |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package weight | 164 g |
| Package width | 230 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 35 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package weight | 164 g |
| Package width | 230 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 35 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Hama 00200707 VGA cable 1.5 m VGA (D-S...
Login for pricing
|
Cables Direct 3m SVGA VGA cable VGA (D...
Login for pricing
|
StarTech.com 1m Coax High Resolution M...
Login for pricing
|
StarTech.com 2m Coax High Resolution M...
Login for pricing
|
Cables Direct SVGA Splitter Cable, 20c...
Login for pricing
|
Cables Direct CDEX-LPLZ-23BL VGA cable...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
200707
|
CDEX-703K
|
MXTMMHQ1M
|
MXTMMHQ2M
|
EX-088FULL
|
CDEX-LPLZ-23BL
|
| Manufacturer |
Hama
|
Cables Direct
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
Cables Direct
|
Cables Direct
|




