We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Logitech Mouse Pad
SKU
956-000051
Category: Mouse Pads
| Product colour | Blue,Grey |
|---|---|
| SKU | 956-000051 |
| EAN | 5099206099487 |
| Manufacturer | Logitech |
| Availability | Yes |
| Colour | |
|---|---|
| Product colour | Blue |
| Design | |
| Product colour | Blue |
| Performance | |
| Product colour | Blue |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package width | 5.5 mm |
| Package depth | 239 mm |
| Package height | 221 mm |
| Package weight | 109 g |
| Packaging data | |
| Package width | 5.5 mm |
| Package depth | 239 mm |
| Package height | 221 mm |
| Package weight | 109 g |
| Packaging content | |
| Batteries included | No |
| Packaging content | Mouse Pad User Documentation |
| Other features | |
| Package width | 5.5 mm |
| Package depth | 239 mm |
| Package height | 221 mm |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Logitech Mouse Pad
Login for pricing
|
Bestseller
Fellowes Mouse Mat Wrist Support - Mem...
Login for pricing
|
New
Fellowes Memory Foam Mouse Pad/Wrist R...
Login for pricing
|
Hot Product
Fellowes Mouse Mat Wrist Support Memor...
Login for pricing
|
Recommended
Fellowes Breyta Mouse Mat Wrist Rest M...
Login for pricing
|
Fellowes Breyta Mouse Mat Wrist Rest M...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
956-000051
|
9175801
|
9172801
|
9176501
|
100142557
|
100142558
|
| Manufacturer |
Logitech
|
Fellowes
|
Fellowes
|
Fellowes
|
Fellowes
|
Fellowes
|
| Product colour |
Blue
|
N/A
|
Blue
|
Black
|
Aquamarine
|
Sage
|





