We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Middle Atlantic Products C5-FF22-3 rack accessory Rack frame
SKU
C5-FF22-3
Category: Rack Accessories
| SKU | C5-FF22-3 |
|---|---|
| EAN | 0656747356940 |
| Manufacturer | Middle Atlantic Products |
| Availability | No |
| Features | |
|---|---|
| Type | Rack frame |
| Rack capacity | 42U |
| Compatibility | TAA, UL |
| Product colour | Black |
| Housing material | Steel |
| Power | |
| Power source | AC |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Weight & dimensions | |
| Width | 1670 mm |
| Height | 795 mm |
| Depth | 559 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Type | Rack frame |
| Rack capacity | 42U |
| Compatibility | TAA, UL |
| Colour | |
| Product colour | Black |