We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Middle Atlantic Products RAP21 rack accessory Access panel
SKU
RAP21
- Locking rear access panel includes brush cable entry
- Finish matches DTRK racks
Category: Rack Accessories
| SKU | RAP21 |
|---|---|
| EAN | 0656747013706 |
| Manufacturer | Middle Atlantic Products |
| Availability | No |
Locking rear panel with brush cable entry, finish matches DTRK
| Features | |
|---|---|
| Type | Access panel |
| Rack capacity | 21U |
| Compatibility | SLIM5 |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 481 mm |
| Height | 975 mm |
| Depth | 32 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Type | Access panel |
| Rack capacity | 21U |
| Compatibility | SLIM5 |
| Colour | |
| Product colour | Black |