We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Middle Atlantic Products SFD-KEY rack accessory Locking key
SKU
SFD-KEY
- Fits most front door locks
- Set of 2
Category: Rack Accessories
| SKU | SFD-KEY |
|---|---|
| EAN | 0656747021169 |
| Manufacturer | Middle Atlantic Products |
| Availability | No |
| PDF URLs |
View PDF |
Set of two keys
| Features | |
|---|---|
| Certification | Greenguard |
| Type | Locking key |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Housing material | Steel |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 25.4 mm |
| Package height | 12.7 mm |
| Package depth | 50.8 mm |
| Package weight | 20 g |
| Packaging data | |
| Package width | 25.4 mm |
| Package height | 12.7 mm |
| Package depth | 50.8 mm |
| Package weight | 20 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Locking key |
| Compliance certificates | RoHS |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |