We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Middle Atlantic Products TRACK25 rack accessory
SKU
TRACK25
- Service tracks support loaded pull-out racks in service position
- Works with AX-SX and SSAX racks with 25” extensions
- Sold as a pair
Category: Rack Accessories
| SKU | TRACK25 |
|---|---|
| EAN | 0656747022425 |
| Manufacturer | Middle Atlantic Products |
| Availability | No |
For use with AX-SX and SSAX series systems
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Metallic |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Housing material | Steel |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 3.9 kg |
| Depth | 635 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 3.9 kg |
| Colour | |
| Product colour | Metallic |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |