We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Middle Atlantic Products TRACKL rack accessory
SKU
TRACKL
- Strong, stable track stands support tracks at rack base height
- Support range from 2.25” to 3.25” from the floor
Category: Rack Accessories
| SKU | TRACKL |
|---|---|
| EAN | 0656747022449 |
| Manufacturer | Middle Atlantic Products |
| Availability | No |
For 2-1/4 to 3-1/4 height range off the floor
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Metallic |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Housing material | Steel |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 9.53 kg |
| Depth | 1270 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 9.53 kg |
| Colour | |
| Product colour | Metallic |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |