3M Privacy Filter for 23.5in Monitor, 16:9, PF235W9B
SKU
PF235W9B
Login for pricing
In Stock: 5 available
Privacy Filter for 23.5in Monitor, 16:9, PF235W9B
  • Effective "black out" privacy from side views outside the 60-degree viewing angle
  • Durable privacy filter that can withstand hundreds of cleanings
  • Helps reduce blue light, without distorting the natural color of your display.
  • 100% hand inspected for quality assurance.
More Information
Suitable for Monitor
Maximum screen size 23.5 "