827B11GSWL9B
Login for pricing
In Stock: 1 available
Galaxy Tab A9+ 11", Swell Enclosure Swing Wall Mount - Black
  • Tilt, pan, and swing for multiple display angles
  • Secure iPad enclosure
  • Minimalistic elegant design
More Information
SKU 827B11GSWL9B
EAN 0819472028982
Manufacturer Compulocks
Availability Yes
Features
Lock typeSecurity screw
CompatibilityGalaxy Tab A9 Plus | 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B
Product colourBlack
Colour groupBlack
Minimum screen size27.9 cm (11")
Maximum screen size27.9 cm (11")
Panel mounting interface75 x 75,100 x 100 mm
Covered front cameraNo
Country of originChina, Israel
Mounting typeWall
Brand compatibilitySamsung
Packaging content
ManualYes
Quantity per pack1 pc(s)
Technical details
Lock typeSecurity screw
Product colourBlack
Colour groupBlack
Warranty period1 year(s)
Logistics data
Quantity per pack1 pc(s)
You may also be interested in
Compare Products
Product Compulocks Galaxy Tab A9+ 11", Swell Enclosure Swing Wall Mount - Black
New
Compulocks Galaxy Tab A9+ 11", Sw... Login for pricing
Compulocks iPad mini 8.3" Space Enclosure AV Conference Room Capsule Black Compulocks iPad mini 8.3" Space E... Login for pricing
Compulocks iPad mini 8.3" Space Enclosure Tilting Stand 4" Black Compulocks iPad mini 8.3" Space E... Login for pricing
Compulocks iPad mini 8.3" Space Enclosure Tilting Stand 8" Black Compulocks iPad mini 8.3" Space E... Login for pricing
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Swell Enclosure Tilting Stand 4" Black
Bestseller
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Sw... Login for pricing
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Swell Enclosure Rise Stand 8" Black
Hot Product