111B11GAPX9B
Login for pricing
In Stock: 3 available
Galaxy Tab A9+/11+ Apex Enclosure Core Stand Black
More Information
SKU 111B11GAPX9B
EAN 0810157340443
Manufacturer Compulocks
Availability Yes
Features
CompatibilityGalaxy Tab A9+| 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B Galaxy Tab A11+ | 11"| 2025 | SM-X230, SM-X235, SM-X236B
Maximum screen size27.9 cm (11")
Brand compatibilitySamsung
Technical details
You may also be interested in
Compare Products
Product Compulocks Galaxy Tab A9+/A11+ Apex Enclosure Core Stand Black
Hot Product
Compulocks Galaxy Tab A9+/A11+ Apex En... Login for pricing
Compulocks VESA Tilting Kiosk Stand 4" with Cable Management Black
Bestseller
Compulocks VESA Tilting Kiosk Stand 4&... Login for pricing
Compulocks iPad mini 8.3" Space Enclosure AV Conference Room Capsule Black Compulocks iPad mini 8.3" Space E... Login for pricing
Compulocks iPad mini 8.3" Space Enclosure Tilting Stand 4" Black Compulocks iPad mini 8.3" Space E... Login for pricing
Compulocks iPad mini 8.3" Space Enclosure Tilting Stand 8" Black Compulocks iPad mini 8.3" Space E... Login for pricing
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Swell Enclosure Tilting Stand 4" Black Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Sw... Login for pricing