333B11GAPX9B
Login for pricing
In Stock: 10 available
Galaxy Tab A9+/A11+ Apex Enclosure Mast Counter Stand - Black
  • Sleek metal frame
  • Quick keyed access
  • Full reverse screen tilt
  • Secure directly onto a counter
  • Cable management
  • Charging cable trap
More Information
SKU 333B11GAPX9B
EAN 0819472027213
Manufacturer Compulocks
Availability Yes
Features
Lock typeKey
CompatibilityGalaxy Tab A9+| 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B Galaxy Tab A11+ | 11"| 2025 | SM-X230, SM-X235, SM-X236B
Product colourAluminium, Black
Colour groupBlack
MaterialAluminium
Minimum screen size27.9 cm (11")
Maximum screen size27.9 cm (11")
Covered front cameraNo
Country of originChina, Israel
Mounting typeCounter
Brand compatibilitySamsung
Packaging content
Number of keys included2 pc(s)
ManualYes
Quantity per pack1 pc(s)
Technical details
Lock typeKey
Product colourAluminium, Black
Colour groupBlack
MaterialAluminium
Warranty period1 year(s)
Logistics data
Quantity per pack1 pc(s)
You may also be interested in
Compare Products
Product Compulocks Galaxy Tab A9+/A11+ Apex Enclosure Mast Counter Stand - Black
New
Compulocks Galaxy Tab A9+/A11+ Apex En... Login for pricing
Compulocks iPad mini 8.3" Space Enclosure Tilting Stand 4" Black
Hot Product
Compulocks iPad mini 8.3" Space E... Login for pricing
Compulocks iPad mini 8.3" Space Enclosure Tilting Stand 8" Black Compulocks iPad mini 8.3" Space E... Login for pricing
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen PowerMove Black
Bestseller
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Po... Login for pricing