827B11GAPX9B
Login for pricing
In Stock: 5 available
Galaxy Tab A9+/A11+ Apex Enclosure Swing Wall Mount Black
  • Sleek metal frame
  • Quick keyed access
  • Tilt, pan and swing for multiple display angles
  • Exposed front and back cameras and sensors
More Information
SKU 827B11GAPX9B
EAN 0810157340399
Manufacturer Compulocks
Availability Yes
It also supports direct wall mounting for additional flexibility.
Features
CompatibilityGalaxy Tab A9+| 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B Galaxy Tab A11+ | 11"| 2025 | SM-X230, SM-X235, SM-X236B
Maximum screen size27.9 cm (11")
Brand compatibilitySamsung
Technical details
You may also be interested in
Compare Products
Product Compulocks Galaxy Tab A9+/A11+ Apex Enclosure Swing Wall Mount Black
New
Compulocks Galaxy Tab A9+/A11+ Apex En... Login for pricing
Compulocks iPad mini 8.3" Space Enclosure Tilting Stand 4" Black Compulocks iPad mini 8.3" Space E... Login for pricing
Compulocks iPad mini 8.3" Space Enclosure Tilting Stand 8" Black Compulocks iPad mini 8.3" Space E... Login for pricing
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Swell Enclosure Tilting Stand 4" Black Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Sw... Login for pricing
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Swell Enclosure Rise Stand 8" Black
Hot Product
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Sw... Login for pricing
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen PowerMove Black
Bestseller
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Po... Login for pricing