11GAPX9W
Login for pricing
In Stock: 7 available
Galaxy Tab A9+/A11+ Apex Enclosure Wall Mount White
  • Sleek metal frame
  • Quick keyed access
  • Charging cable secured
  • Exposed front and back cameras and sensors
More Information
SKU 11GAPX9W
EAN 0810157340269
Manufacturer Compulocks
Availability Yes
Features
Lock typeKey
CompatibilityGalaxy Tab A9+| 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B Galaxy Tab A11+ | 11"| 2025 | SM-X230, SM-X235, SM-X236B
Product colourWhite
Colour groupWhite
MaterialAluminium
Minimum screen size27.9 cm (11")
Maximum screen size27.9 cm (11")
Panel mounting interface75 x 75,100 x 100 mm
Covered front cameraNo
Country of originIsrael
Brand compatibilitySamsung
Packaging content
Number of keys included2 pc(s)
ManualYes
Quantity per pack1 pc(s)
Technical details
Lock typeKey
Product colourWhite
Colour groupWhite
MaterialAluminium
Warranty period1 year(s)
Logistics data
Quantity per pack1 pc(s)
You may also be interested in
Compare Products
Product Compulocks Galaxy Tab A9+/A11+ Apex Enclosure Wall Mount - White
Hot Product
Compulocks Galaxy Tab A9+/A11+ Apex En... Login for pricing
Compulocks VESA Tilting Kiosk Stand 4" with Cable Management Black Compulocks VESA Tilting Kiosk Stand 4&... Login for pricing
Compulocks iPad Air 10.9" (4-5th Gen) Enclosure Wall Mount Black Compulocks iPad Air 10.9" (4-5th... Login for pricing
Compulocks iPad mini 8.3" Space Enclosure Wall Mount Black Compulocks iPad mini 8.3" Space E... Login for pricing