111B124GAPXB
Login for pricing
In Stock: 12 available
Galaxy Tab S9+/S9FE+ 12.4" Apex Enclosure Core Stand Black
  • Sleek metal frame
  • Quick keyed access
  • Compatible with VESA 100X100 and VESA 75X76
  • Exposed front and back cameras and sensors
More Information
SKU 111B124GAPXB
EAN 0810157340801
Manufacturer Compulocks
Availability Yes
Features
CompatibilityGalaxy Tab S9 FE+ | 12.4" | 2023 | SM-X610, SM-X616B Galaxy Tab S9+ | 12.4"| 2023 | SM-X810, SM-X816B
Product colourBlack
Maximum screen size31.5 cm (12.4")
Brand compatibilitySamsung
Technical details
Product colourBlack
You may also be interested in
Compare Products
Product Compulocks Galaxy Tab S9+/S9FE+ 12.4" Apex Enclosure Core Stand Black
New
Compulocks Galaxy Tab S9+/S9FE+ 12.4&q... Login for pricing
Compulocks iPad mini 8.3" Space Enclosure AV Conference Room Capsule Black Compulocks iPad mini 8.3" Space E... Login for pricing
Compulocks iPad mini 8.3" Space Enclosure Tilting Stand 4" Black Compulocks iPad mini 8.3" Space E... Login for pricing
Compulocks iPad mini 8.3" Space Enclosure Tilting Stand 8" Black Compulocks iPad mini 8.3" Space E... Login for pricing
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Swell Enclosure Tilting Stand 4" Black
Bestseller
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Sw... Login for pricing
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Swell Enclosure Rise Stand 8" Black
Hot Product