TCDP01124GAPXB
Login for pricing
In Stock: 5 available
Galaxy Tab S9+/S9FE+ 12.4" Apex Enclosure Rise Stand 8" Black
  • Sleek metal frame
  • Quick keyed access
  • Tilting mount head
  • Exposed front and back cameras and sensors
More Information
SKU TCDP01124GAPXB
EAN 0810157340887
Manufacturer Compulocks
Availability Yes
Features
CompatibilityGalaxy Tab S9 FE+ | 12.4" | 2023 | SM-X610, SM-X616B Galaxy Tab S9+ | 12.4"| 2023 | SM-X810, SM-X816B
Product colourBlack
Maximum screen size31.5 cm (12.4")
Brand compatibilitySamsung
Technical details
Product colourBlack
You may also be interested in
Compare Products
Product Compulocks Galaxy Tab S9+/S9FE+ 12.4" Apex Enclosure Rise Stand 8" Black
Hot Product
Compulocks Galaxy Tab S9+/S9FE+ 12.4&q... Login for pricing
Compulocks iPad mini 8.3" Space Enclosure Tilting Stand 4" Black Compulocks iPad mini 8.3" Space E... Login for pricing
Compulocks iPad mini 8.3" Space Enclosure Tilting Stand 8" Black Compulocks iPad mini 8.3" Space E... Login for pricing
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Swell Enclosure Tilting Stand 4" Black Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Sw... Login for pricing
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Swell Enclosure Rise Stand 8" Black Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Sw... Login for pricing
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen PowerMove Black
Bestseller
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Po... Login for pricing