32GX850A-B.AEK
Login for pricing
In Stock: 21 available
32" LG UltraGearâ„¢ OLED GX8 Gaming Monitor, 4K UHD, Dual-Mode, 0.03ms, Glare Panel, Black
  • Experience resolution-rich gaming at UHD 165Hz or switch to FHD 330Hz for fast-paced gaming with VESA certified Dual-Mode